آموزشگاه کنکور راهی نو / آموزشگاه کنکور و نمایندگی گزینه دو پاکدشت

بهترین کلاس کنکور

انتخاب آموزشگاه کنکور همواره یکی از سخت ترین و سرنوشت ساز ترین اقدامات دانش آموزان در سال کنکور میباشد چرا که  یک آموزشگاه کنکور خوب و کار آمد و قانون مدار که از فضای آموزشی مناسبی برخوردار است میتواند تا سی درصد در تغییر نتیجه کنکور دنش آموزان تاثیر بگذارد از این رو تمامی داوزلبین کنکور در این سال سرنوشت ساز به دنبال بهترین آموزشگاه کنکور میگردند تا بتوانند نتیجه ای عالی و در خور تلاش خود کسب کنند لاذا همکاران ما در این مقاله به معرفی آموزشگاه کنکور راهی نو تنها نمایندگی رسمی گزینه دو در شهرستان  پاکدشت و معرفی خدمات و امکانات این آموزشگاه کنکور میپردازند و همچنین نکاتی کلیدر در باب انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور را اریه میدهد باشد که سهم اندکی در موفقیت شما عزیزان داشته باشند

معرفی آموزشگاه کنکور راهی نو

موسس: سرکار خانم زهرا گلمحمدی

وضعیت فعالیت: با مجوز رسمی

لازم به دکر است که آموزشگاه کنکور راهی نو  دارای تمامی دپارتمان ها و دوره های آموزشی به صورت گروهی و نیمه گروهی و همچنین تدریس خصوصی می‌باشد.
تمامی کارکنان و اساتید موسسه آموزشی راهی نو دارای کد کاربری و پرتال شخصی هستند که با مراجعه به آن میتوانید با رزومه اساتید خود آشنا شوید . موسسه آموزشی راهی نو از تمامی متد های روز دنیا جهت بهبود کیفیت بهره برده است و در حال حاضر با داشتن بیش از 700 دانش آموز تنها در بخش داوطلبین آزمون های آزمایشی گزینه دو از جمله موسسات فعال در استان تهران می‌باشد.

آموزشگاه کنکور راهی نو در سال 97 با تلاش های بی وقفه سرکار خانم گل محمدی  و تیم آموزشی ایشان با هدف  عدالت آموزشی برای تمامی دانش آموزان در شهرستان پاکدشت تاسیس گردید
 در موسسه آموزشی راهی، دوره آموزش کنکور، با بالاترین کیفیت ممکن، با بهره گیری از دانش بهترین اساتید در تمامی رشته ها و تمامی دروس نظری و با برگزاری بهترین کلاس کنکور  به صورت خصوصی و گروهی و آنلاین برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که کلاس کنکور آموزشگاه راهی نو از سال دهم  و ویژه دانش آموزان پایه نیز برگزار میگردد

بخش کوچکی از فعالیت های آموزشگاه راهی نو

 

  • کلاس کنکور

  • تقویتی (همه مقاطع)

  • کلاس های گروهی، خصوصی، آنلاین

  • ارائه دهنده دوره های آموزشی بصورت پکیج های آموزشی

  • آدرس  صفحه رسمس اینستاگرام موسسه آموزشی راهی نو :rahino_pakdasht

  • آدرس: پاکدشت - دوراهی یبر - نقشینه6 - آموزشگاه راهی نو

در ادامه به بررسی نکاتی میپردازیم که هنگام انتخاب یک موسسه آموزشی جهت شرکت در آمزمون های آزمایشی و یا  شرکت در کلاس کنکور و همچنین مدیریت قیمت کلاس کنکور کار آمد است

 

چه زمان نیاز به شرکت در کلاس کنکور و یا ثبت نام در آموزشگاه کنکور حس میشود

 

راستش را بخواهید اصلی ترین معیاری که باید برای انتخاب کلاس کنکور در نظر بگیرید عملکرد فردی خودتان در سال کنکور است. برای بررسی نحوه عملکرد هم می توانید عملکرد سال های گذشته خود را بررسی کنید و همچنین میتوانید نتیجه یک آزمون آزمایشی خود را در نظر بگیرید تا با توجه به نتیجه آزمون متوجه شوید در چه دروسی اشکال داشته و به تنهای از عهده مطالعه آن درس بر نمی آید .

 

پس اگر در دروسی اشکالاتی اساسی داشتید نیازمند مراجعه به یک آموزشگاه کنکور هستنید 

 

الگوریتمی ساده برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور 

برای انتخاب مناسب ترین آموزشگاه کنکور قدم اول گرفتن مشاوره از کسانی است که به تازگی کنکور را پشت سر گذاشته اند و در این مسیر از کلاس و آموزشگاه های کنکور معتبر استفاده کرده اند. به خصوص افرادی که رتبه های برتر در منطقه خودتان هستند. از این افراد به عنوان مشاوران بسیار مفید استفاده کنید. به طور حتم آن‌ها می توانند بهترین اساتید و مؤسسات را به شما معرفی کنند.

 

برای انتخاب آموزشگاه کنکور دقیق و سخت گیر باشید و آموزشگاه کنکوری را انتخاب کنید که خوش نام است و برترین رتبه ها را تحویل داده است 

 حتما به بررسی رزومه اساتیدی که در یک آموزشگاه کنکور کار میکنند بپردازید تا بتوانید بهترین کلاس کنکور را انتخاب کنید. این کار تا حدی در انتخاب به شما کمک می کند. 

 

حتما به برنامه ریزی درسی که موسسه آموزشی ارایه میدهد توجه کنید 

برنامه ریزی درسی آموزشگاه یکی از همان المان های هست که آموزشگاه کنکور خوب و بد را از هم تمیز میدارد. برنامه ریزی درسی به شما این امکان را می دهد تا آگاه شوید که در هر ماه چه برنامه های درسی مطالعه و تدریس می شود و مطلب مورد مطالعه در چه بازه زمانی تمام می شود و شما می توانید به موقع برای آزمون آماده شوید یا نه. برنامه ریزی منظم و جزء به جزء همراه با ارائه روش های صحیح مطالعه و پکیج های آموزشی برای دانش آموزان از ویژگی های مؤسسات برتر کنکور است.