خلاصه ابلاغیه جدید امتحانات خرداد 99

آموزشگاه کنکور

*خلاصه ابلاغیه جدید امتحانات خرداد 99*

نمرات امتحانی ۶پایه ابتدایی توصیفی خواهد بود و عملکرد دانش آموز و دیدگاه معلم مبنای ارزیابی خواهد بود.


در پایه متوسطه ۱ در هر سه پایه و نیز در پایه نهم امتحانات حضوری برگزار نگردیده و ارزیابی بر مبنای امتحانات و ارزیابی‌ها و آموزش های غیر حضوری بویژه شبکه شاد خواهد بود .


در پایه دهم و یازدهم نیز ارزیابی غیر حضوری و بر مبنای فعالیت و ارزیابی دبیر خواهد بود ،( عملکرد و وضعیت نیمسال اول و آموزش و ارزیابیهای غیر حضوری اسفند تاخرداد مستند به فعالیتهای مجازی بویژه شبکه اجتماعی شاد ملاک تعیین نمرات میباشند)

 

امتحانات در چهار رشته ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم معارف و علوم انسانی و همچنین شایستگی‌های فنی شاخه کاردانش و فنی و حرفه‌ای در پایه دوازدهم حضوری هستند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری امتحانات نهایی گفت: منتظر تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم؛ اما تصمیم تقریبا گرفته شده و به احتمال زیاد بعد از ماه مبارک رمضان و تعطیلات عیدفطر امتحان را برگزار خواهیم کرد، ممکن است چند روز هم از تعطیلات عید فطر عبور کند اما همین بازه زمانی برای دوازدهم مدنظر است.


دانش آموزان عزیز چنانچه متقاضی شرکت در کلاس ریاضی کنکور و یا کلاس کنکور دیگری مثل کلاس شیمی کنکور هستید میتوانید به صفحه مربوطه به پایه تحصیلی خود مراجع کنید و نمونه های از تدریس اساتید در کلاس فیزیک کنکور و سایر کلاس های کنکور آموزشگاه راهی نو را ببینید

کمره‌ای درباره محتوا و حجم امتحان نیز گفت: در پایه دوازدهم شاخه نظری دانش آموزان همه کتاب را مطالعه می‌کنند اما با توجه به اینکه ممکن است در پاره‌ای موارد دانش آموزان همه کتاب را مطالعه نکرده باشند، در امتحانات نهایی ۸۰ درصد دروس را مبنای امتحان ۲۰ نمره‌ای قرار داده‌ایم. البته با توجه به آموزش‌های متنوعی که در این مدت ارائه شده و زحماتی که کشیده شده است ما ۴ نمره انتخابی از یک پنجم باقی مانده دروس درنظر می‌گیریم که یک امتیاز برای کسانی است که مطالعه بیشتری داشته اند، اما اگر کسی فقط روی ۸۰ درصد متمرکز شده می‌تواند ۲۰ نمره را دریافت کند.


برای شرکت در کلاس کنکور موسسه آموزشی راهی نو با ما در تماس باشید

کـــــــــــنکـــــورســـراســـــری۹۹

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با شبکه خبر، درباره اینکه آیا کنکور سراسری هم مشمول این حذفیات خواهد بود؟ اظهار کرد: بله، جلسات مختلفی با سازمان سنجش داشتیم و روی ۸۰ درصد به صورت شفاهی توافق کردیم و توافق مکتوب را نیز انجام خواهیم داد و اعلام نهایی با سازمان سنجش است، ولی دانش آموزان می‌توانند اطمینان داشته باشند که توافق صورت گرفته و زمان کنکور هم ۲۰ روز بعد از آخرین امتحان نهایی است.
برای ثبت نام در بهترین کلاس کنکور و اطلاع از قیمت کلاس کنکور به صفحه تماس با ما در سایت آموزشگاه کنکور راهی نو مراجع کرده و فرم ثبت نام پرکنید

منبع: ایسنا
تهیه شده توسط آموزشگاه راهی نو