آموزشگاه راهی نو تنها نمایندگی رسمی برگزاری آزمون های آزمایشی گزینه دو در شهرستان پاکدشت

همانطور که میدانید اولین اقدام هر داوطلب کنکور برای سنجش خود و اطمینان از صعودی بودن سیر مطالعاتی وی و همچنین آماده سازی برای کنکور شرکت در آزمون های آزمایشی در فضایی شبیه ساز به کنکور سراسری میباشد.با توجه به ازدیاد آزمون های آزمایشی عموم داوطلبان در انتخاب آزمون آزمایشی مناسب دچار سردرگمی های بسیاری میشوند

همانطور که میدانید آموزشگاه کنکور ما تنها نمایندگی گزینه دو در شهرستان پاکدشت میباشد لذا یکی از اصلی ترین رسالت های ما در آموزشگاه راهی نو معرفی آزمون های آزمایشی گزینه دو برای شما داوطلبان کنکور و همچنین دانش آموزان مقاطع پایین تر میاشد لذا در این مقاله کوشیده ایم تا بخش اندکی از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های آزمایشی گزینه دو را به اطلاع داوطلبان گرامی برسانیم

  سوالات استاندارد

بدیهی است وقتی قرار است خودت را برای کاری آماده کنیم که شرایط خاصی دارد، اولین اقدام تلاش برای آشنایی با جزییات آن کار است. اساساً آشنایی و آگاهی از همان خصوصیات و ویژگی‌هاست که پایه‌گذار موفقیت است.
این ویژگی‌ها و خصوصیات را «استاندارد» می‌نامند.
آزمون و پرسش‌های آن نیز مانند هر کار و فعالیتی دیگر دارای شاخصه‌های تعیین‌کننده و استاندارد‌های ویژه‌ای هستند که رعایت آن‌ها سبب می‌شود تا این ابزار مفید و کارآمد باشد.
تلاش مؤسسۀ آموزشی فرهنگی گزینه‌دو و همچنین همکاران ما در آموزشگاه کنکور راهی نو همواره این بوده است تا آزمون‌هایی را برگزار کند که از نظر قالب، ساختار و محتوا در کلّیات و جزئیات منطبق با شاخصه‌های علمی و استاندارد باشد.
مطابقت قابل توجه پرسش‌های آزمون‌ها با آزمون سراسری در سال‌های متمادی (حدود 80%) و مطابقت محتوا و پرسش‌های آزمون‌ها با شاخصه‌های علمی سنجش و ارزشیابی بهترین شواهد بر مطابقت با استاندارد و باکیفیت بودن آزمون‌ها و پرسش‌های آن‌ها هستند. 

قیمت مناسب آزمون های آزمایشی گزینه دو

شرایط اقتصادی و اجتماعی موجود ایجاب می‏کند تا به‌‏نحوی عمل نماییم که داوطلبان، دانش‏ آموزان و خانواده‏ ها مجبور نباشند نیاز به محصولات و خدمات آموزشی با کیفیت را از سبد خرید خود حذف نموده یا به کیفیت پایین‏تر رضایت دهند و این را رسالت اجتماعی و فرهنگی خود میدانیم تا امکانات آموزشی عالی را در اختیار تمامی داوطلبین کنکور قرار دهیم، لذا مفتخریم اعلام ‌داریم که در مقایسه با خدمات و محصولات مشابه، بیشترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به مخاطبان ارائه خواهیم نمود.

  بودجه بندی مناسب گزینه دو

محدودۀ آزمون‏ های آزمایشی گزینه‌‏دو به‌‏نحوی تنظیم شده است که داوطلبانی که در تمام مراحل آن شرکت می‏ کنند با یک برنامۀ مدوّن و منظم تمام مطالب درسی منابع آزمون سراسری را در فاصله‏ های زمانی مناسب مطالعه و مرور نمایند دقت نمایید که با این بودجه بندی دانش آموزان نه تحت فشار قرار میگیرند و نه زمان را از دست میدهند.
رعایت فاصلۀ زمانی مناسب بین آزمون‏ ها، برخورداری از حجم مناسب و قابل مطالعه با توجه به مقطع زمانی برگزاری آزمون، رعایت پیش ‏نیازها و هم ‏نیازهای یک درس، هماهنگی با برنامۀ آموزشی سالانۀ دبیرستان‏ ها و افزایش تدریجی حجم آزمون‏ ها، از ویژگی‏ های ممتاز این محدوده‏ بندی دقیق و حساب‏ شده است

 سرعت بالا در صدور کارنامه گزینه دو

کارنامه‏ و خدمات مشاوره‌ای مختلف و متنوع گزینه ‏دو از ساعاتی پس از برگزاری آزمون و در همان روز در اختیار شرکت‏ کنندگان در آزمون است. قطعاً در هیچ کجا با این سرعت مشاوره‏‏ های آموزشی و ارزیابی‏ های موردنیاز دانش‌آموزان تولید نمی‏ گردد و در اختیار قرار نمی‏ گیرد.
همچنین اطلاعات اولیۀ کارنامه و نتایج مقدماتی برای دانش‌آموزانی که شمارۀ تلفن همراه خود را اعلام کرده‌اند پیامک می‌شود. به این‌ترتیب یکی از نیازهای اساسی داوطلبان که تحلیل دقیق و سریع آزمون است، حاصل می‏شود.

 

بالاترین جامعه آماری گزینه دو

سال هاست که شرکت کنندگان در آزمون های گزینه دو در بزرگ ترین جامعه آماری مقایسه می شوند.
جدول شماره ی 7 کارنامه هر آزمون، شرکت کنندگان در آزمون های گزینه دو را با جامعه آماری داوطلبان آزمون سراسری سال قبل مقایسه می نماید. یعنی اگر شما در آزمون سراسری سال قبل این درصد ها را کسب مینمودید دارای تراز و رتبه فوق میگردیدید این موضوع که با دقت بسیار بالا انجام می شود، از نیاز های اساسی داوطلبان است.

برای اطلاع از هزینه کلاس کنکور و سایر خدمات آموزشگاه کنکور راهی نو تنها نمایندگی گزینه دو در شهرستان پاکدشت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید